KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413286

nr 1441 3286

Oidentifierad konstnär. "Mull Morning", ej signerad, omkring 1900. Olja på pannå, 18x23, yttermått inklusive ram: 31x35 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 10 januari 2022
kl 20:40:42